Czcionka:
Kontrast:
Utwórz konto
Serwis informacyjny Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego

Wsparcie eksportu

Informacja o naborze przedsiębiorstw do udziału w targach medycznych Arab Health w Dubaju

Data dodania: 16.12.2019

Arab Health

Zarząd Województwa Śląskiego organizuje misję małych i średnich firm medycznych do Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) oraz stoisko regionalne Województwa Śląskiego na targach medycznych Arab Health (27-30 stycznia 2020 r.).

Udział w misji jest okazją do nawiązania relacji z partnerami gospodarczymi z regionu Bliskiego Wschodu oraz bezpośredniej oceny możliwości biznesowych na tamtejszym rynku. Stoisko regionalne zapewnia możliwość zaprezentowania własnych produktów lub usług, jakimi mogą być zainteresowani partnerzy z tego regionu. W ramach wydarzenia planowane są spotkania biznesowe dla zainteresowanych podmiotów. Organizator zapewnia stoisko regionalne z dedykowanym miejscem dla każdego przedsiębiorstwa uczestniczącego w misji, wstęp na targi na podstawie biletów, podróż lotniczą na trasie Polska > Dubaj > Polska (lot bezpośredni lub z przesiadką z lotniska wskazanego przez organizatora), zakwaterowanie na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich podczas trwania misji oraz wybrane przejazdy lokalne.

Głównym językiem roboczym podczas misji jest język angielski. Warunkiem udziału przedstawiciela przedsiębiorstwa w misji jest dobra znajomość języka angielskiego lub arabskiego. 

W wyniku naboru zostanie wyłonionych zostanie pięć przedsiębiorstw. Dopuszczony jest udział wyłącznie jednego przedstawiciela przedsiębiorstwa.  

Nabór prowadzony jest w oparciu o „Regulamin naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego”. W przypadku chęci udziału w misji gospodarczej oraz obecności na stoisku regionalnym na targach medycznych Arab Health (27-30 stycznia 2020 r.) przedsiębiorstwa składają wypełniony komplet dokumentów: 
- formularz deklaracji uczestnictwa przedsiębiorstwa w misjach i targach gospodarczych Województwa Śląskiego (Załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu), 
- oświadczenie o pomocy de minimis w związku z udziałem Przedsiębiorstwa w misjach i targach gospodarczych Województwa Śląskiego (Załącznik nr 2), 
- wydruk informacji o przedsiębiorstwie z Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG).

Termin przesyłania dokumentów: 23 grudnia 2019 r. (decyduje data wpływu do Urzędu).

Dokumenty należy przesłać pocztą elektroniczną na adres ‘gospodarka@slaskie.pl’, przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby organizatora (Wydział Gospodarki i Współpracy Międzynarodowej, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, ul. Juliusza Ligonia 46, 40-037 Katowice) z wyraźnym wskazaniem nazwy misji (Arab Health 2020). 

Lista przedsiębiorstw zakwalifikowanych do udziału w misji gospodarczej i na targi Arab Health zostanie umieszczona na stronie internetowej organizatora przed 7 stycznia 2020 r. Zakwalifikowane przedsiębiorstwa zostaną poinformowane o wynikach rekrutacji pocztą elektroniczną. 

„Regulamin naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego” oraz wymagane formularze zgłoszeniowe dostępne są pod linkiem

Dodatkowych informacji w temacie tej misji gospodarczej, targów oraz naboru mogą udzielić: 
1. Pan Aleksander Kotulecki, tel. 32 774 06 23, e-mail: aleksander.kotulecki@slaskie.pl
2. Pan Robert Orpych, tel. 32 774 01 59, e-mail: robert.orpych@slaskie.pl


Źródło: Biznes Śląskie / Invest in Silesia


Chcesz być na bieżąco? Załóż konto w serwisie.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej