Czcionka:
Kontrast:
Utwórz konto
Serwis informacyjny Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego

Możliwości inwestycyjne

Kolacja Biznesowa dla branży dewelopersko-budowlanej.

Data dodania: 14.11.2019

Urząd Miasta Siemianowice Śląskie

Zapraszamy na spotkanie biznesowe z Prezydentem Miasta Siemianowice Śląskie. Spotkanie odbędzie się 22 listopada br., w piątek, o godzinie 18:00 w Hotelu Diament Vacanza, mieszczącym się przy ulicy Olimpijskiej 4 w Siemianowicach Śląskich.

Kolacja Biznesowa jest rozwinięciem dotychczas organizowanych przez Urząd Miasta – Śniadań Biznesowych. Celem spotkania jest stworzenie możliwości do nawiązania wzajemnych relacji pomiędzy przedsiębiorcami oraz integracji lokalnego środowiska biznesu. Zaproszenie do udziału w wydarzeniu skierowane jest do przedstawicieli firm działających w obszarze szeroko rozumianej branży budowlanej, począwszy od budownictwa mieszkaniowego, meblarstwa, architektury wnętrz, poprzez obsługę prawno-finansową, aż po firmy oferujące szereg usług dla innych przedsiębiorstw.

Udział w Kolacji Biznesowej mogą wziąć również firmy spoza terenu Siemianowic Śląskich. 

Koszt uczestnictwa w Kolacji wynosi 180 zł brutto, bilety będą dostępne do nabycia w Siemianowickim Centrum Kultury bądź online: do 18 listopada br.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu  z Biurem Obsługi Inwestora pod nr tel. 32 760-53-58, lub mailowo pod adresem: investor@um.siemianowice.pl.


Źródło: Urząd Miasta Siemianowice Śląskie


Najnowsze

Chcesz być na bieżąco? Załóż konto w serwisie.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej