Czcionka:
Kontrast:
Utwórz konto
Serwis informacyjny Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego

Szkolenia

Letnia Akademia Biznesu 2019: "VAT w transakcjach międzynarodowych"

Data dodania: 06.08.2019

EEN

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim w Katowicach, zaprasza na piąte spotkanie w ramach Letniej Akademii Biznesu 2019 (LAB’2019), które odbędzie się 9 sierpnia 2019 r. w godzinach od 11:00 do 14.00 w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Jordana 18.

Kolejne spotkanie w ramach Letniej Akademii Biznesu/2019 (LAB’2019) poświęcone jest zagadnieniom VAT w transakcjach międzynarodowych. Jego celem jest przedstawienie uczestnikom aktualnej wiedzy i przybliżenie praktyki dotyczącej rozliczania podatku VAT w obrocie międzynarodowym. 

Zaproszenie kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców z sektora MŚP, a także osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. 

Seminarium poprowadzi p. Mariusz Gałuszka - doradca podatkowy, członek Oddziału Śląskiego Krajowej Izby Doradców Podatkowych. 

Aby zgłosić udział w spotkaniu, prosimy wypełnić kartę uczestnictwa i wysłać ją na adres enterprise@oddzial.fgsa.pl do 7 sierpnia 2019 r. 

Uwaga: przesłanie wypełnionej karty uczestnictwa oraz otrzymanie potwierdzenia udziału (na adres elektroniczny podany w zgłoszeniu) jest warunkiem uczestniczenia w spotkaniu.
Udział w szkoleniu finansowany jest ze środków UE oraz funduszy celowych budżetu państwa, dlatego przedsiębiorcy mogą uczestniczyć w nim bezpłatnie. 
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu:32 72 85 903, 32 72 85 829. 

Dokumenty do pobrania:
- program spotkania
- karta uczestnictwa 

Źródło: Fundusz Górnośląski - Enterprise Europe Network


Chcesz być na bieżąco? Załóż konto w serwisie.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej