Czcionka:
Kontrast:
Utwórz konto
Serwis informacyjny Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego

Pozostałe wsparcie

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Ruszyła rejestracja na wydarzenia w województwie śląskim

Data dodania: 04.11.2019

www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Na stronie internetowej Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości ruszyła rejestracja na wydarzenia organizowane przez Partnerów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie śląskim.

Już 18 listopada rusza 12. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - największego wydarzenia w Polsce promującego świadomy rozwój i aktywną postawę w każdej sferze życia. W tym roku hasłem przewodnim jest Biznes bez barier.

Podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbędzie się ponad tysiąc wydarzeń na terenie całego kraju, zarówno w małych, jak i dużych miejscowościach. Będą to warsztaty z zakresu umiejętności miękkich, szkolenia z różnych aspektów przedsiębiorczości czy inspirujące spotkania z ludźmi sukcesu.

- ŚTP to taki ogólnoświatowy festiwal przedsiębiorczości - mówi Michał Pawłowski, Prezes Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, organizującego Tydzień w Polsce.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest różnorodność w biznesie. Organizatorzy przy tej okazji chcą zastanowić się, jakie narzędzia mogą pomóc osobom, dla których przedsiębiorczość stanowi prawdziwe wyzwanie.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniach, które co roku przyciągają miliony zainteresowanych na całym świecie. Zapraszamy zarówno małe firmy, jak i wielkie korporacje, uczelnie, parki technologiczne oraz uczniów i studentów.

Spis wydarzeń pod linkiem www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Koordynatorem regionalnym STP w naszym województwie jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.


Chcesz być na bieżąco? Załóż konto w serwisie.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej